PODNIKŮM A ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM NABÍZÍME VÝRAZNÉ VELKOOBCHODNÍ SLEVY, POPTEJTE U NÁS!
Nabízíme velkoobchodní slevy.

1x Antigenní NEINVAZIVNÍ test vhodný i pro DĚTI na COVID-19 ze slin (74,90Kč / ks) - EXPEDUJEME do 2.pracovního dne

Kód: 1152
Akce Tip
471 hodnocení
Značka: CLUNGENE
99 Kč –50 %
1816 vystrizek
99 Kč –50 % 49,90 Kč 49,90 Kč včetně DPH
Skladem

PROPLACÍ POJIŠŤOVNA Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR. Podrobné informace a návod naleznete zde ... https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach--259808/

Tento produkt je vhodný pro kvalitativní detekci nového koronaviru ve vzorcích sputa. Produkt napomáhá při diagnostice infekce novým koronavirem

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ

Tento produkt je vhodný pro kvalitativní detekci nového koronaviru ve vzorcích sputa. Produkt napomáhá při diagnostice infekce novým koronavirem.

SOUHRN

Nové koronaviry patří do rodu β. COVID-19 je akutní respirační infekční onemocnění. Lidé jsou obecně k němu náchylní. V současné době jsou pacienti infikovaní novým koronavirem hlavním zdrojem infekce; bezpříznakoví nosiči viru mohou být také zdrojem infekce. Na základě současných epidemiologických šetření je inkubační doba 1 až 14 dní, většinou 3 až 7 dní. Hlavní projevy zahrnují horečku, únavu a suchý kašel. Nosní kongesce, rýma, v některých případech se také vyskytuje bolest v krku, myalgie a průjem.

ODBĚR VZORKŮ

1. Sestavte zařízení pro odběr vzorku, jak je znázorněno na obrázku níže. Vyplivněte sputum do tohoto odběrového zařízení. Sejměte víčko z odběrového zařízení. Pomocí vatového tamponu odeberte 10–50 mg vzorku sputa (ekvivalent velikosti hlavičky zápalky).

 

POSTUP TESTU

Před testováním nechejte testovací zařízení a vzorky ekvilibrovat na pokojovou teplotu (15-30 °C nebo 59-86 ℉).

1. Otevřete víčko extrakční zkumavky, ulomte špičku tampónu do zkumavky. Zavřete jednorázovou extrakční zkumavku a protřepejte, aby byl vzorek zcela promíchán. Ponechejte tampón v extrakční zkumavce po dobu jedné minuty.

2. Vyjměte testovací kartu z obalu, položte ji na stůl a odřízněte špičku víčka z extrakční zkumavky a přidejte svisle 3 kapky roztoku vzorku do jamky (S) na testovací kartě.

3. Přečtěte si výsledek za 15 minut. Výsledek je poté považován za nepřesný a neplatný za 30 minut.

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ

Pozitivní (+): Proužek T i C se objeví za 15 minut.

Negativní (-): Proužek C se objeví, zatímco proužek T se neobjeví do 15 minut po přidání vzorku.

Neplatné: Pokud se proužek C neobjeví, znamená to, že je výsledek testu neplatný a měl by se vzorek znovu otestovat pomocí jiné testovací karty.                             

 

Proč dělat oběr ze slin?


Mezi vzorky používané pro identifikaci SARS-CoV-2 částic se začlenily sliny, jejichž odběry pro svou jednoduchost, a jak bylo ověřeno v řadě prací (Heidt 2020, Silva 2021, Service 2021) a i pro výpovědní hodnotu nálezu předčí běžné výtěry z nosohltanu.

Nehledě na jednoduchost odběru (plivnutí vyšetřovaného do odběrové zkumavky), jehož problémy se dají snadno překonat (suchost v ústech např. vyřeší i jen pohled na plátek citronu) a kvalitu odběru z hlediska virové nálože vylepšit (https://biodesign.asu.edu/research/clinical-testing/testing).

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Karel 16.3.2021 11:53
Souhlasím. Objednal jsem Test ze slin 5.3.2021, zaplatil předem a dosud žádná odezva a ani dodávka. Telefon nikdo nebere.
Odpovědět
D Avatar autora 12.3.2021 17:28
Lidi prosím Vás,nic si tady neobjednávejte a neplaťte hlavně předem,protože tato firma jsou podvodníci. Hodně lidí je již zklamaných a okradených. Nereagují na emaily a telefony. Mě zboží,které jsem si objednala za 2500 kč a předem zaplatila 20.2.2021 do dnešního dne nepřišlo. POZOR NA AKABU!!!
Odpovědět
E Avatar autora Lungene - antigen test Cassette ze slin 2ks - Hangzhou Clongene Biotech Co., China 11.3.2021 17:06
Testy nejsou vyrobeny v Anglii, ale v Číně! Sice ilustrační obrázek, ale zásadně neodpovídá!!!!!!! Kdybych toto věděl dopředu - nekoupil bych ...
Odpovědět
J Avatar autora Sováková 9.3.2021 14:22
Testy nejsou ani vyrobeny v Anglii, ani nejsou schváleny. Pokud koupíte, nedostane za ně žádnou kompenzaci.
Odpovědět
JS Avatar autora 9.3.2021 08:06
POZOR, test není schválen. E-shop mlží.
Odpovědět
J Avatar autora Schválení MZČR 7.3.2021 17:40
Dobrý den, nenašel jsem tento test v seznamu MZČR. Prosím o specifikaci, o který test se jedná a kde je konkrétně uveden. Děkuji.
Odpovědět
KK Avatar autora 5.3.2021 09:08
Dobrý den, kolik testu obsahuje balení? na obrázku jen na napsáno 25pcs/box. Děkuji Kočička
Odpovědět
Avatar autora 5.3.2021 14:18
To vypadá spíše na jeden test...
TG Avatar autora Slinový test 3.3.2021 17:06
Dobrý den je tento test možno oficiálně používat pro firmu, má povolení ministerstva zdravotnictví? děkuji, můžete mi atest případně zaslat? Gürtler
Odpovědět
K Avatar autora Seznam 3.3.2021 18:20
Povolené testy pro firemní testování, respektive jejich seznam je zde: https://www.mzcr.cz/seznam-antigennich-testu-pro-ktere-vydalo-mz-vyjimku/
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení