PODNIKŮM A ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM NABÍZÍME VÝRAZNÉ VELKOOBCHODNÍ SLEVY, POPTEJTE U NÁS!
Nabízíme velkoobchodní slevy.

20x Antigenní neinvazivní test ze slin REALY TECH SALIVA - vhodný i pro DĚTI (44,90Kč / ks)

Kód: 1218
Akce NEJLEVNĚŠÍ V ČR
184 hodnocení
Značka: Realy Tech
2 245 Kč –60 %
RealyTech 1
2 245 Kč –60 % 898 Kč 898 Kč včetně DPH
Skladem

Množstevní slevy:

Při nákupu 5x1ks cena 49,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

Při nákupu 25x1ks cena 46,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

Při nákupu 20ks cena 44,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

Při nákupu 40ks cena 44,90Kč/ks + dárek - nakoupíte ZDE

Při nákupu 60ks cena 42,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

Při nákupu 100ks cena 39,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

Při nákupu 500ks cena 37,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

Při nákupu 1000ks cena 35,90Kč/ks - nakoupíte ZDE

TEST JE SCHVÁLEN NA SEZNAMU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR! Tento produkt je vhodný pro kvalitativní detekci nového koronaviru ve vzorcích sputa. Produkt napomáhá při diagnostice infekce novým koronavirem

Rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) z lidských slin. Výsledek testu je do 10 minut. Rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) – test ze slin je in vitro diagnostický test pro kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách, a to za použití rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena nadetekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru. Citlivost: 93,94 %. Specificita: > 99 % 

DPH prominuto dle rozhodnutí Ministerstva financí. Toto rozhodnutí je oznámeno podle § 260 odst. 3 daňového řádu zveřejněním ve Finančním zpravodaji. 

Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR. Podrobné informace a
návod naleznete zde ...https://www.mpo.cz/cz/rozcestnik/informace-o-koronavirus/pruvodce-testovanim-ve-firmach--259808/

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ

Test je možno používat k samotestování dle výjimka pro Antigenní testy vydané MZČR podle § 4 ODST. 8 NAŘÍZENÍ VLÁDY Č. 56/2015 SB. Tento produkt je vhodný pro kvalitativní detekci nového koronaviru ve vzorcích sputa. Produkt napomáhá při diagnostice infekce novým koronavirem.

SOUHRN

Nové koronaviry patří do rodu β. COVID-19 je akutní respirační infekční onemocnění. Lidé jsou obecně k němu náchylní. V současné době jsou pacienti infikovaní novým koronavirem hlavním zdrojem infekce; bezpříznakoví nosiči viru mohou být také zdrojem infekce. Na základě současných epidemiologických šetření je inkubační doba 1 až 14 dní, většinou 3 až 7 dní. Hlavní projevy zahrnují horečku, únavu a suchý kašel. Nosní kongesce, rýma, v některých případech se také vyskytuje bolest v krku, myalgie a průjem.

ODBĚR VZORKŮ

1. Sestavte zařízení pro odběr vzorku, jak je znázorněno na obrázku níže. Vyplivněte sputum do tohoto odběrového zařízení. Sejměte víčko z odběrového zařízení. Pomocí vatového tamponu odeberte 10–50 mg vzorku sputa (ekvivalent velikosti hlavičky zápalky).

 

POSTUP TESTU

Před testováním nechejte testovací zařízení a vzorky ekvilibrovat na pokojovou teplotu (15-30 °C nebo 59-86 ℉).

1. Otevřete víčko extrakční zkumavky, ulomte špičku tampónu do zkumavky. Zavřete jednorázovou extrakční zkumavku a protřepejte, aby byl vzorek zcela promíchán. Ponechejte tampón v extrakční zkumavce po dobu jedné minuty.

2. Vyjměte testovací kartu z obalu, položte ji na stůl a odřízněte špičku víčka z extrakční zkumavky a přidejte svisle 3 kapky roztoku vzorku do jamky (S) na testovací kartě.

3. Přečtěte si výsledek za 15 minut. Výsledek je poté považován za nepřesný a neplatný za 30 minut.

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ

Pozitivní (+): Proužek T i C se objeví za 15 minut.

Negativní (-): Proužek C se objeví, zatímco proužek T se neobjeví do 15 minut po přidání vzorku.

Neplatné: Pokud se proužek C neobjeví, znamená to, že je výsledek testu neplatný a měl by se vzorek znovu otestovat pomocí jiné testovací karty.                             

 

Proč dělat odběr ze slin?

Mezi vzorky používané pro identifikaci SARS-CoV-2 částic se začlenily sliny, jejichž odběry pro svou jednoduchost, a jak bylo ověřeno v řadě prací (Heidt 2020, Silva 2021, Service 2021) a i pro výpovědní hodnotu nálezu předčí běžné výtěry z nosohltanu.

Nehledě na jednoduchost odběru (plivnutí vyšetřovaného do odběrové zkumavky), jehož problémy se dají snadno překonat (suchost v ústech např. vyřeší i jen pohled na plátek citronu) a kvalitu odběru z hlediska virové nálože vylepšit (https://biodesign.asu.edu/research/clinical-testing/testing).

Testovací sady dodáváme v krabičkovém balení po 20, 5 nebo 1 kuse.  

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
LB Avatar autora test ze slin 19.5.2021 22:51
Jak ho proplácí pojišťovna?
Odpovědět
JS Avatar autora ANTIGENNÍ NEINVAZIVNÍ TEST ZE SLIN 1.4.2021 10:39
MÁTE S NÍM NĚKDO ZKUŠENOSTI? A JAK HO PROPLÁCÍ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA? DÍKY ZA ODPOVĚĎ! J. ŠMAHA
Odpovědět
T Avatar autora Plivací testy 14.4.2021 16:13
Testy dorazily v poštovním sáčku s dirkama, veškeré komponenty k testu (plivací trychtýř, aplikační nádobka) nejsou v krabičce a ani v obalu (na obrázku je krabička), nemělo by to být sterilizované, v uzavřeném obalu? Vše mi to přijde jako tahání peněz z lidí.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.